ervaren medium en paragnoste
169
NLNL0909-084190 cpm
BEBE0907 37044150 cpm

Medium Merel

spiritueel paragnost healings kaartleggen ervaren

Hallo daar mijn naam is Merel,

Ik ben zeer ervaren als medium en als gesprekspartner. Na jaren in de Randstad in de jeugdzorg te hebben gewerkt merkte ik dat ik veel meer kan en wil bespreken met mensen, soms gewoon de waarheid of wat ik voel wil vertellen aan volstrekt onbekenden die ik tegenkom. Dat wordt in zakelijk dienstverband niet echt geaccepteerd kan ik wel zeggen en dat is de aanleiding geweest om mij volledig op het mediumschap te gaan richten.

De ervaring met mensen, samen met mijn gevoel en toch ook de gidsen en Tarotkaarten, maken dat ik een zeer gewaardeerd gesprekspartner ben voor heel veel mensen en daar begint het toch allemaal mee. We moeten een goede klik hebben en vanuit onze communicatie (zowel direct verbaal als tussen de regels door) komen we tot antwoorden en inzichten. Ik zal er geen doekjes om winden, de meeste antwoorden komen uit jezelf en gewoon bij jou vandaan, maar dat moet ook. Alleen dan geloof je ook in de richting en/ of antwoorden die uit ons gesprek komen. De waarheid ken je wel, je hebt soms alleen de juiste vragen nodig en een open en onbeïnvloede blik op zaken waar je zelf even niet meer uitkomt. Samen doorbreken we de vicieuze cirkels en zorgen we voor duidelijkheid, wat wil je nou echt, wat kan je nou echt verwachten van iemand anders, is iets reëel of de moeite waard? Is dat wat je zelf wilt en van een ander?

Graag help ik je in een fijn gesprek, weer terug te keren op je pad, of eindelijk de weg omhoog te vinden! Of het nu gaat om liefde, werk, relaties, sollicitaties, verschillende soorten van traumaverwerking (waaronder verlies van dierbare), maar ik kan je ook coachen naar een betere ik. Naar een ik die er wel inzit, maar die je misschien door teleurstellingen, verbroken verbindingen, negatieve energie of een blokkade even niet meer kan vinden.

Het leven is er om geleefd te worden en is in de basis mooi, laat mij je helpen dat ook weer te zien!

Tot snel,

Merel


Medium Merel spreekt de volgende talen

Laat anderen je vertellen wat ze van ons vinden.

Vele anderen zijn jou al voor geweest.
Hun ervaringen kunnen je helpen met het kiezen van de juiste consulent.

Medium Merel
Hi Merel,
Wat heb jij een prettige stem, ik voel me echt op mijn gemak. Je geeft mij ook altijd een goed advies. Je bent altijd heel eerlijk. Perfecte reading gehad van je. Je wist alles te vertellen. Ik spreek je snel weer. Echt een aanrader als je iets wilt weten over je liefde.
liefs Rishma

Medium Merel
Je bent geweldig Merel. Zeer aangenaam gesprek weer zo als altijd. Jij bent mijn topper, mijn vriendin, mijn choach, mijn terapeut, eigenlijk van alles. Blij dat ik jou in mijn leven heb. Zeker een aanrader voor iedereen. Tot morgen weer.

N.

Medium Merel
Ik kan Thomas echt aanbevelen bij iedereen, wat een oprechte en eerlijke fijne man is dat. Je merkt dat Thomas ervaren is in het leven en als Medium heel erg duidelijk aan kan geven wat je te wachten staat, of beter wat je moet doen om te realiseren waarover je droomt! Ja toch, zo zei je het toch? Ik vind het mooi en voor mij heb je al heel veel dingen zo goed aan het licht gebracht, echt bijzonder. Dank je wel (ook namens Arjan, al zal die het nooit zeggen;).

Groetjes Ariende

Ariende

Medium Merel
Vandaag heb ik voor het eerste met Patricia gesproken. Ze is heel correct en eerlijk. Ze kon tijdens de reading de situatie direct juist aanvoelen.! Super fijn gesprek gehad. Bedankt???

Built with siteManager - Powered by Systematix Solutions® - Copyright © 2025 - Agent login

Cookies